EN

Haberler

ASELSAN ADEX ULUSLARARASI SAVUNMA FUARINDA

ASELSAN, Bakü – Azerbaycan'da ikincisi düzenlenen ADEX 2016 Savunma fuarına katıldı. ASELSAN; gerek Azerbaycan Savunma Bakanlığı, Savunma Sanayisi Bakanlığı, Haberleşme Bakanlığı, Sınır Muhafızları Birlikleri gerekse bölge ülkelerin savunma alanındaki üst düzey yetkilileri ile bir araya geldi.

35 ülkeden yaklaşık 200 firmanın katıldığı fuarda ASELSAN; Askeri ve Profesyonel Haberleşme, Elektro Optik ile Sınır ve Sahil Güvenliği çözümleri ile mevcut ve potansiyel müşterilerinin karşısına çıktı.  Yakın dönemde imzalanarak yürürlüğe giren haberleşme, elektro-optik projeleri ile ASELSAN, Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyaçlarına yönelik son teknoloji çözümlerini kısa sürede kullanıcının hizmetine sunmak için çalışmalarına hız verdi.   

ASELSAN standını ziyaret eden Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'i Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şeker, Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Lekesiz ve Genel Müdür Faik Eken karşıladı.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, basın mensuplarının sorularını ASELSAN Standında yanıtladı.

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Şeker ve Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Lekesiz, Pakistan Savunma Üretimi Bakanı Rana Tanveer Hüseyin’i standımızda misafir etti.