EN
Teknolojiye Yön Veren Kariyer

Sürekli kendinizi geliştirme ve eğitim olanağı bulacağınız bir kariyer.

Sunduğumuz yeniliklerle, teknolojinin öncüsüyüz.

Detaya Git

Çözümlerimiz

01
Askeri Haberleşme
Sistemleri

ASELSAN, kara, hava ve deniz unsurlarının askeri haberleşme ihtiyaçlarına yönelik olarak askeri standartlarda ürün ve sistemleri tasarlamakta, üretmekte ve entegre etmektedir.

Devamını Gör
02
Kamu Güvenliği
Haberleşme Sistemleri

Kamu güvenliği haberleşme sistemleri, bu hizmeti veren kurumlara, kurum içinde ve/ya kurumlar arası haberleşme ihtiyacını karşılamak üzere sunulan haberleşme sistemidir.

Devamını Gör
03
Uzay Teknolojileri

ASELSAN, komuta kontrol merkezleri ile taktik sahadaki birlikler arasında güvenli ve kesintisiz haberleşme olanağı sağlamak amacıyla uydu haberleşme sistemleri geliştirmekte ve hizmete sunmaktadır.

Devamını Gör
04
Kripto ve Bilgi
Güvenliği Sistemleri

ASELSAN bünyesinde, haberleşme ve iletişim sistemleri ile bilgi teknolojilerine yönelik, tasarım ve geliştirme faaliyetleri yürütülmektedir.

Devamını Gör
05
Bilgi Teknolojileri
Sistemleri

Bilgi Teknolojileri Sistemleri alanında, askeri, kamu ve sivil alanda ihtiyaç duyulan bilgi teknolojisi projelerinin uluslararası standartlarda ve kalitede, maliyet etkin bir şekilde projelendirmesini yapmak, geliştirilmesini sağlamak hedeflenmektedir.

Devamını Gör
06
Elektro-Optik
Sistemler

Gündüz görüş, kızılötesi görüş sistemleri, lazer sistemleri ve görüntü yoğunlaştırıcılı gece görüş cihazlarının tasarım ve üretimleri.

Devamını Gör
07
Seyrüsefer ve Aviyonik
Sistemler

ASELSAN bugün varılan noktada askeri bir hava aracının en kritik aviyonik cihazlarını tasarlama, geliştirme ve üretme yeteneklerine sahiptir.

Devamını Gör
08
Deniz Sistemleri

ASELSAN su üstü ve su altı platformların başta savaş sistemleri olmak üzere deniz sistemlerine ait geliştirme, sistem tasarımı, sistem entegrasyonu nitelikli projelerde görev almaktadır.

Devamını Gör
09
Hava ve Füze
Savunma Sistemleri

ASELSAN alçak ve orta irtifada namlulu silahlara ve füzelere dayalı hava savunma sistemlerinin temel bileşenleri olan radar, komuta kontrol, atış kontrol ile haberleşme alt sistemleri tamamen milli imkânlarla geliştirmektedir.

Devamını Gör
10
Komuta, Kontrol, Haberleşme ve
Bilgisayar Sistemleri (C4I)

ASELSAN, Keşif/Gözetleme ve istihbarat, Hava Savunma Erken İkaz, Ateş Destek ve Taktik Haberleşme konularında geniş ürün yelpazesine kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Devamını Gör
11
İnsansız Sistemler

ASELSAN, geleceğin savaş sahasında yaygın bir şekilde kullanılacak olan uzaktan kontrol edilebilen, kendi başına karar verme ve uygulama yeteneğine sahip İnsansız Sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir.

Devamını Gör
12
Güvenlik Sistemleri

Sınır Güvenliği Sistemleri, Sahil Güvenliği Sistemleri,Tesis Güvenlik Sistemleri, Boru Hattı Güvenlik Sistemleri,Enerji Nakil Hatları Güvenlik Sistemleri, Kamu Güvenlik Sistemlerinin üretilmesi ve geliştirilmesinde görev almaktadır.

Devamını Gör
13
Silah Sistemleri

Özgün tasarım ve entegrasyon anlayışı ile kara ve deniz muharebesine yönelik farklı platformlarda kullanılabilen silah sistemleri geliştirilmekte, üretilmekte ve dünya ordularının hizmetine sunulmaktadır.

Devamını Gör
14
Radar Sistemleri

Silahlı Kuvvetlerin radar ihtiyaçlarının, gelişmiş teknolojiye sahip sistemler ile karşılanması için faaliyetlerini artırarak sürdürmektedir.

Devamını Gör
15
Elektronik Harp
Sistemleri

ASELSAN; kara, hava ve deniz platformlarının elektronik harp ve füze tehditlerine karşı korunmasını sağlamak üzere sistem geliştirme ve platforma entegrasyonu faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Devamını Gör
16
Ulaşım Sistemleri

ASELSAN demiryolları ve karayollarına yönelik yaratıcı özel çözümler için gerekli sistem ve kritik bileşenleri tasarlamakta, geliştirmekte ve üretmektedir.

Devamını Gör
17
Trafik ve Otomasyon
Sistemleri

Trafik ve Otomasyon Sistemleri iş kolunda Ücret Toplama Sistemleri, Trafik Yönetim Sistemleri ve Otomasyon Sistemlerine yönelik çalışmalar yürütülmektedir.

Devamını Gör
18
Enerji Sistemleri

Enerji sektöründe verimli, güvenilir ve ekonomik ürünlerin geliştirilmesi hedefiyle Enerji Yönetimi ve Akıllı Şebeke Sistemleri ile Yenilenebilir Enerji Sistemleri alanlarında faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Devamını Gör
19
Mikrodalga Ürünler

ASELSAN, radar ve elektronik harp sistemlerinin kritik bileşeni olan yüksek teknolojiye sahip mikrodalga ürünlerin tasarımını ve üretimini bu amaçla kurulmuş olan özel alanlarda gerçekleştirmektedir.

Devamını Gör

Haberler ve Duyurular

İş Hayatı 101 Programı
İş dünyasına ve gelecek hayallerine prestijli ve etkileyici bir giriş yapmak ister misin? Cevabın evet ise, ASELSAN deneyimini ve güvenini arkana alarak kariyer yolculuğunda fark yaratman için buradayız!25.01.2022Detaya Git
ASELSAN 2021 Yılı Elektrik Enerjisi Temini İhale Daveti
ASELSAN, ASELSAN İştirakleri ve Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Bağlı Ortaklıları Elektrik Enerjisi Temini08.10.2020Detaya Git
ASELSAN iş başvuru sistemi yenilendi!.
​İş başvuru sistemimiz, ada​ylarımızın başvuru süreçlerini daha etkin bir şekilde takip edebilmeleri amacıyla31.01.2019Detaya Git