EN

a Yetenek

Genç yeteneklerin iş hayatına başlamadan önce mesleki yeterlilik ve yetkinlikler açısından kendilerini geliştirmeleri ve ASELSAN kültürünü tanıyarak çalışma hayatına adım atmalarını amaçlayan ve mentorlük çalışmalarıyla adayların kariyer gelişimlerini destekleyen bir yetenek programıdır.

Programa kimler katılabilir?

Yurt içi üniversitelerin mühendislik ve iktisadi idari bilimler fakültelerinin örgün lisans programlarında son sınıf öğrencisi olan tüm adaylar programa başvurabilir.

Başvuru aşamaları

Başvuru linki aracılığıyla bilgilerini dolduran ve ASELSAN işe alım kriterlerimizi sağlayan adaylar sürecimize dahil olabileceklerdir. A Yetenek Programı seçme ve yerleştirme sürecimiz Ağustos – Ekim 2021 arasında devam edecek olup, süreç aşamaları genel hatlarıyla şu şekildedir:

1. Aşama: Genel Yetenek Testi – Eylül 2021

2. Aşama: Dijital Yetkinlik Uygulaması – Eylül 2021

3. Aşama: Video Mülakatı – Eylül 2021

4. Aşama: Teknik Komisyon Mülakatları – Ekim 2021

4. Aşama: Yetenek Günü – Ekim 2021

5. Aşama: A Yetenek Programına Kabul ve Program Başlangıcı – Kasım 2021

Programın devamında hem mentorünle hem de ekip arkadaşların ile tanışıp, ASELSAN’a ilk adımını atmaya ve yeteneğini keşfetmeye hazır mısın?

Eğer hazırsan https://apps.aselsan.com.tr/IK/Basvuru/yetenek/Yetenekgiris.aspx  linkinden 2 – 29 Ağustos 2021 tarihleri arasında başvurunu yapabilir, herhangi bir sorun olursa ayetenek@aselsan.com.tr adresinden bize ulaşabilirsin.

A Yetenek Program detayları ve güncellemelerimiz için @aselsanyasam Instagram sayfamızdan bizi takip etmeyi unutma!