EN

Haberler

ASELSAN IDEF TARİHİNDEKİ EN GENİŞ STANDI KURDU

Ülkemiz savunma sektörünün öncü kuruluşu olan ASELSAN bu yıl 13üncüsü gerçekleştirilecek olan IDEF Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı'nda, fuarın en büyük sergileme alanı ile ziyaretçilerini karşılıyor.

4161 m² kapalı ve 740 m²  açık olmak üzere toplam 4901 m² sergileme alanı bugüne kadar gerçekleştirilen IDEF Fuarları içerisinde en büyük stand olma özelliğine sahip bulunuyor.

3 Yüzden Fazla Ürün ve Sistem

ASELSAN, fuarın gerçekleşeceği TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nin 12inci Salonunda yer alacak standında; Deniz Sistemleri, Hava Sistemleri, Hava Savunma Sistemleri, Sınır-Sahil Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Elektronik Harp Sistemleri, Elektro-Optik Sistemler ve Silah Sistemleri senaryo merkezlerinde toplam üç yüzden fazla ürün ve sistemini tanıtıyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri ile birlikte, Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı başta olmak üzere çok sayıda yurtiçi müşterinin savunma ve güvenlik sistemleri ihtiyaçlarını karşılayan ASELSAN, özgün sistem çözümlerini IDEF'te sergiliyor.

Firmanın ürettiği sistemler yurtiçi müşterilerin yanısıra yurtdışında 60'ın üzerinde ülke tarafından kullanılıyor. Yurtdışından gelerek IDEF'i ziyaret edecek müşteriler ihtiyaç duydukları savunma sanayi ürünlerini ASELSAN standında bulacak.

Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'nın bir kuruluşu olan ASELSAN, karada, havada ve denizde her üç alanda özgün sistem çözümlerini ziyaretçilerine tanıtıyor.

Seyir füzeleri ve benzeri tehditlere karşı geliştirilen Korkut Hava Savunma Top Sistemi, HİSAR Alçak ve Orta İrtifa Hava Savunma Sistemleri; son yıllarda artan "drone" tehditlerine karşı tasarlanan İHTAR "Anti-Drone" Sistemi; terör olaylarına karşı güvenlik gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilen Kamu Güvenliği Yönetim Sistemi ASELSAN'ın IDEF 2017'de dikkat çeken ürünleri arasında yer alıyor.

Kara Sistemleri arasında Tank Atış Kontrol Sistemleri, Stabilize Silah Sistemleri, Modern Piyade Sistemleri, Giyilebilir Teknolojiler, İnsansız Araçlar, Elektro Optik Sistemler öne çıkıyor.

Aviyonik Sistemler arasında Hedefleme Podu, Çok Fonksiyonlu Gösterge Birimi, Ataletsel Seyrüsefer Sistemi, Helikopter ve Uçak Kokpitleri, Lazer Güdüm Kitleri ilk göze çarpan ürünler arasında yer alıyor.

Deniz Sistemleri olarak VATOZ Sensör Yönetim Sistemi, Torpido ve Torpido Karıştırma Sistemleri, Denizaltı Elektronik Harp Sistemi, Radar Sistemleri ziyaretçiler tarafından ilgi ile karşılanıyor..

ASELSAN, IDEF 2017 Fuarında kara, hava, deniz platformlarına ilişkin ürün ve sistem çözümleri ile birlikte uzay teknolojileri alanındaki kabiliyetlerini de sergiliyor.

Bu yıl ASELSAN standındaki diğer bir yenilik ise Tedarikçi Köşesi oldu. ASELSAN ile çalışan ya da çalışmak isteyen tedarikçilerimiz bu yıl Tedarikçi Köşesinde ağırlanıyor.

Son Eklenen Haberler